Yeni Honda Civic 2019
Otomobil İnceleme

Yeni Honda Civic 2019 Detaylı İnceleme

Japon otomotiv üreticisi Honda, yeni Honda Civic ile ülkemizde bir kez daha Honda severlerle buluştu. Yeni Honda Civic, geliştirilmiş Honda Sensing sürüş asistanı ve standart hale gelmiş birçok güvenlik teknolojisi ile beraber gelmektedir.

Yeni Honda Civic Tasarımı

Honda Civic 2019 Tasarımı

Yeni Honda Civic tasarımı incelendiğinde agresif ve sportif hatların güçlendirilerek korunmaktadır. Bu tasarım hatları sayesinde otomobile hafif bir coupe havası katılmıştır. Honda firması bu tasarım hatlarını sadece estetik olarak incelenmemesi gerektiğini belirtmektedir. Bunun nedeni ise yeni tasarımı ile beraber otomobildeki güvenlik önlemleri arttırılabilmiştir. Hem aerodinamik faktörler hem de çarpışma testleri incelendiğinde yeni Honda Civic’in önceki modellere göre daha güven veren bir yapısı bulunmaktadır. Ayrıca Honda’nın yeni çıkmış diğer modellerinde gördüğümüz ön panjur, bu modele de eklenmiştir. Tasarım incelemesindeki son detay ise yenilenen ön farlardır. Tamamen led olan ön farlar, otomobilin agresif ve sportif tasarım hatlarını destekleyici niteliktedir.

2019 Honda Civic Donanım

2019 Honda Civic Donanım olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. İlk olarak paket seçimine bağlı olarak sunulan tamamen led farlar, aracın tasarımı tamamlayan bir detay olmakla beraber sürücüsüne de hitap etmektedir. Bu farlar sayesinde sürücüsüne geniş bir görüş alanı sağlamaktadır. Diğer paketlerde yer alan halojen farla kıyaslanacak olursa özellikle geceleri sürücüye daha fazla detay görmesini sağlayarak yol güvenliğini arttırmaktadır. Paketlerin hepsinde yer alan elektrikli katlanabilir aynalar ve eve geliş gidiş sistemi sürüş dışında kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle eve geliş gidiş sistemi ile beraber otomobil sizi belirli bir mesafeye kadar tanır ve farları bir süre açık bırakır. Geliştirilmiş geri görüş kamerası, yağmur sensörü, Türkçe dil desteği sunabilen navigasyon ve çift taraflı klima donanım özellikleri olarak göze çarpan detaylardır.

2019 Honda Civic Fiyatı

2019 Honda Civic fiyatı Nisan ayı itibari ile 130 bin ve 180 bin arasında değişmektedir ve bu fiyatların hepsinde 1.6 motor yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir