Yeni Honda Jazz
Otomobil Haberleri

Yeni Honda Jazz Kameralara Yakalandı

Yeni Honda Jazz modeli kamuflajlı bir şekilde kameralara yakalandı. Avrupa’da testlerden geçen ailenin en küçük üyesi Jazz büyük değişimler ile karşımıza çıkacak. Boyut olarak talepleri dikkate alan Honda az da olsa bir artış yapacak gibi gözüküyor. Tampon, farlar ve karoserde de önemli değişikler olacağı da söylentiler arasında. Ayrıca arka kısmında da önemli değişimler olacağı tahmin edilmektedir.

Yeni Honda Jazz İçerisinde Nelere Sunuyor

Test sırasında kameralara iç görüntüleri de yakalandı. Ancak henüz paylaşılmayan fotoğraflara göre iç mekanda da önemli değişikler var.Honda Jazz içerisinde yeni tip direksiyon, değişik koltuk ve gövde döşemeleri kullanılacak. Bunlara ek olarak yeni Honda Jazz’da gövdede yer alan multimedya ekran baştan aşağı yenilenmiş ve yeni özellikler ile severlerinin beğenisine sunulmuştur. Bu multimedya ekran ile beraber gösterge paneli de rakiplerinin önemli gelişmeler yaşamasıyla beraber rekabete uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Motor Seçenekleri

Honda Hazz motor seçenekleri olarak 1.5 litrelik dört silindirli motor ile karşımıza çıkacak. Kalbinde böyle bir motor bulunan 2019 Honda Jazz’ın bu motoru elektrikli bir ünite ile birleştirilmesi bekleniyor. Böylelikle motor gücü 151 Hp seviyesini aşacağı ve böyle bir kasada böyle bir motorun rakiplerine göre çok daha güçlü olacağı düşünülmektedir. Ayrıca bunlara ek olarak elektrikli bir motor seçeneği de sunacak ve çevreci kimliğinden uzaklaşmayacak. Bu elektrikli motorun daha yeni teknolojiler ile tasarlanması alıcılarının 300 km’den daha fazla yol yapmasına olanak sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir